22.03.2005 13:38 Vek: 19 yrs
Kategória: Oznamy REPRE
Od: SITA

Krnáč skončil piaty na Svetovom pohári v Ríme

RÍM - Slovenský reprezentant v džude Jozef Krnáč (na snímke) obsadil na ôsmom turnaji Svetového pohára v Ríme v kategórii do 66 kg piate miesto.

RÍM - Slovenský reprezentant v džude Jozef Krnáč (na snímke) obsadil na ôsmom turnaji Svetového pohára v Ríme v kategórii do 66 kg piate miesto. Strieborný z olympijských hier v Aténach vyhral v tohtoročnej súťažnej premiére tri súboje. "V treťom zápase si však zranil zápästie a následne vo štvrtom, keď bojoval o účasť vo finále, prehral na juko. Bolesť v zápästí však neustupovala, a preto na súboj o bronz nenastúpil," uviedol šéftréner slovenskej reprezentácie a súčasne Krnáčov osobný tréner Rastislav Mezovský.

Dvadsaťsedemročný Krnáč by sa mal najbližšie predstaviť budúci víkend na turnaji SP v estónskom Tallinne. Ďalším dvom slovenským reprezentantom sa na rímskom turnaji Svetového pohára nedarilo. Matúš Konársky (do 66 kg) a Libor Pulc (do 73 kg) si na konto nepripísali ani jedno víťazné stretnutie.